Darmowa dostawa od 129 zł

30 dni na zwrot

Kontakt i pomoc

GORĄCE OFERTY!
Karty paliwowe
Sedna Design & Elements

Biuro Obsługi Zamówień +48 516 146 706 lub sklep@citrono.pl

safe
Wartość koszyka

Darmowa dostawa od 129 zł

30 dni na zwrot

Kontakt i pomoc

GORĄCE OFERTY!
Karty paliwowe
Sedna Design & Elements

Formy płatności

Zapewniamy różnorodne formy płatności, aby ułatwić Ci zakupy w sklepie Citrono.pl. Istnieje możliwość skorzystania z poniższych metod płatności:

Szybkie płatności elektroniczne

Bezpieczne płatności online za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Wykorzystaj wygodne rozwiązania online, aby opłacić zamówienie w prosty i szybki sposób.

Dostępne formy płatności

Blik

Płatność za pomocą jednego dotknięcia! Wygodne i bezpieczne korzystanie z aplikacji Blik, która umożliwia płatności mobilne.

Płatność kartą

Skorzystaj z tradycyjnej metody płatności, używając swojej karty kredytowej lub debetowej. Wygodne i bezpieczne rozwiązanie.

Google Pay

Płatność za pomocą swojego telefonu z systemem Android. Dzięki Google Pay możesz dokonywać płatności bezpośrednio z aplikacji na urządzeniu mobilnym.

Apple Pay

Jeśli posiadasz urządzenie Apple, możesz skorzystać z Apple Pay, aby dokonywać płatności bezpośrednio z iPhone'a, iPada lub Apple Watcha.

Płatność przy odbiorze

Wybierając tę opcję, możesz opłacić zamówienie w momencie jego odbioru. To świetna opcja dla tych, którzy preferują płacić gotówką lub kartą bezpośrednio podczas odbioru przesyłki. Ta metoda płatności wiąże się z opłatą wynoszącą 4,99 zł.